درباره میلکی مجیک

نی طعم دهنده شیر میلکی مجیک، با از بین بردن طعم و بوی نامطلوب شیر باعث افزایش میل به مصرف شیر در کودکان و بزرگسالان می شود. همچنین استفاده از میلکی مجیک نوشیدن شیر را برای کودکان هیجان انگیزتر کرده و تمایل آنها را در نوشیدن شیر بیشتر می کند. از این رو کودکان پس از یکبار استفاده از آن، به نوشیدن شیر با آن علاقه زیادی پیدا می کنند. این موضوع برای سلامت، شادابی و کمک به رشد آنها اهمیت زیادی دارد.
طعم های بی نظیر و دوست داشتنی میلکی مجیک هر کودک و بزرگسالی را به خود علاقه مند نموده و بدلیل استفاده نکردن از مواد غیرطبیعی، نگهدارنده و نیز وجود شکر کم در آن باعث حفظ شادابی و بهبود سلامت مصرف کننده می شود. طعم های شکلات، کرم بیسکویت، توت فرنگی، موز و وانیل در کنار سایر طعم های هیجان انگیز هر نوع ذائقه و سلیقه ای را پاسخگو می باشد.
میلکی مجیک با استفاده از تکنولوژی خاص بصورت یک دست تولید شده، ضمن آنکه در هنگام نوشیدن شیر مانع از خروج دانه های طعم دهنده از نی می شود. بعلت استفاده نکردن از قطعه فیلتر که در محصولات مشابه از آن استفاده شده و احتمال جدا شدن آن از بدنه نی و خطر بلعیدن آن وجود دارد، هیچ خطری هنگام استفاده از آن مخصوصأ برای کودکان نداشته و محصولی کاملأ ایمن می باشد.
در میلکی مجیک از مواد غیرطبیعی شامل رنگ، اسانس، شیرین کننده و مواد نگهدارنده استفاده نشده و در نتیجه آن را به محصولی کاملأ طبیعی و سالم تبدیل نموده که کودکان و بزرگسالان می توانند به راحتی و با آرامش از آن برای نوشیدن شیر استفاده نموده و از آن لذت ببرند.